Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 2-slaapkamer Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa Foz do Iguaçu ligt binnen 2 km afstand van drukke winkelbestemmingen zoals het Shopping Catuaí Palladium en biedt gasten de mogelijkheid om gebruik te maken van een privéparkeerplaats.
Deze villa bevindt zich binnen een 10-minuten rijafstand van de Drievoudige Grens en binnen een 15-minuten rijafstand van het casino van Iguazu. Het vakantiehuis biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals Puerto Iguazú, 4 km verder. De gesitueerde in Foz do Iguaçu Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa is binnen een 20-minuten rijafstand van het Museum van Wasbeelden gesitueerd.
De villa beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Er zijn ook een waterkoker, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Gasten kunnen dineren in Casa do Chef, gelegen op 650 meter afstand. De dichtstbijzijnde luchthaven is Foz do Iguaçu/Cataratas, op 5 km afstand van de 1-badkamer woning.
- Locale bezienswaardigheiden
- Marta Schwarz Hospital3601 km
- Espaço das Américas4,7 km
- Hummingbird Garden3132 km
- Duty Free Shop Puerto Iguazu2,7 km
- La Aldea Fortin M'Bororé3360 km
- Casino3190 km
- Frontier Centre2678 km
- Winkelcentrum Punto Iguazú3543 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kleedkamer
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa?
Gasten van Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Foz do Iguaçu/Cataratas van Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa?
De luchthaven Foz do Iguaçu/Cataratas en Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa?
Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een oven en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Foz do Iguaçu zijn het Museum van Wasbeelden en de Drievoudige Grens, die respectievelijk op 3 en 4 km van Casa Novissima Prox Argentina Cataratas E Aeroport Villa liggen. Daarnaast is het casino van Iguazu (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.